W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Translate »

Categorized | FUARLARDAN

2. MOROCCO HOME, BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI VE ZÜCDER DESTEĞİYLE KAPILARINI AÇACAK!

31 Mart – 03 Nisan tarihleri arasında Fas Uluslararası Fuar ve Konferans Merkezi’nde (CICEC) gerçekleşecek olan 2. Fas Uluslararası Moda, Tekstil ve Aksesuarları Fuarı 22 yıllık tecrübesi ile Pyramids Grup Fuarcılık tarafından düzenleniyor. İlk kez Kazablanka Fuar Alanı’nda düzenlenen fuar 113 lider firma katılımıyla ve 14 ülkeden 7.823 ziyaretçisiyle Türkiye- Fas tekstil ihracat ilişkisini güçlendirerek tekstil sektörüne ivme kazandırdı.

Fas, uygun ticaret ortamı, vergi kolaylıkları ve serbest ticaret anlaşmaları ile ticaretin odak noktası. Birçok uygarlığın geçiş yolu olan Fas, tarihi, coğrafi konumu, ekonomisi ve lojistik avantajları ile Afrika’da ticaret ile turizmi de buluşturmaya hazır. 31 Mart – 03 Nisan 2016’da Kazablanka’da düzenlenecek olan fuara Türk firmalarında ilgisi büyük.

Fuar’a ev sahipliği yapacak olan Kazablanka, Fas’ın en büyük ve liman şehri olması özelliği ile Fas ticaretinin %80’ini elinde tutmaktadır. Ayrıca Tekstil ithalatının gümrük vergisinden muaf olduğu Fas, en fazla tekstil ithalatını gerçekleştirirken bu ivme ev tekstili ihracatçılarına büyük katkı sağlamaktadır. Türkiye-Fas ikili ticaretinde tekstil ürünleri ilk sırada yer almaktadır ve Türkiye, Fas’ın 10. büyük tedarikçisi konumundadır.

10.000 m2 alanda yüzlerce firmanın katılımı ile kapılarını açacak olan 2. MOROCCO HOME  – Uluslararası Ev Tekstili ve Ev Gereçleri Fuarı, hem alım heyeti programları hem de B2B toplantılarıyla katılımcı ve ziyaretçilerin tekstil sektörünün nabzını tutmaya çağırıyor. Fas ticaretinin %80’ini elinde tutan Kazablanka, Morocco Home ile binlerce ev tekstili ve ev gereçleri profesyöneline kapılarını açıyor.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler http://www.moroccohometex.com/ ve www.pyramidsfair.com websitelerimizi ziyaret edebilirler.

İletişim:

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Koca Sinan Cad. Gümrükçü Sok. No: 7

Ataşehir/İstanbul 34750    TÜRKİYE

E-posta: alperkaptas@pyramidsfair.com

Telefon: +90 216 575 28 28

Web: www.pyramidsfair.com www.moroccostyle.com

Leave a Reply