W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Translate »

Categorized | HABER

Bir Uyku Seti Hayal Edin…

Keyifli bir uyku için yastık ve yorgan seçiminin doğru kriterlere göre yapılması şart. Güzel ve kesintisiz uyku ile geçen bir geceden huzurlu bir güne uyunmak için size en uygun dolgu maddesini seçmeniz gerektiğini unutmayın… Hayatımızın her alanında olduğu gibi uyku ürünlerinde de “doğal” olanı tercih etmeliyiz. Maya Tekstil’in premium yastık ve yorgan markası Penelope, “doğal” dolgu maddeleri ile 23 yıllık uzmanlıkla hazırlanan yastık ve yorgan seçenekleri sunuyor.

Do€adan Gelen Do€al, Sa€l›kl›, Konforlu Uyku

Penelope, doğal dolgu malzemeleri ile tasarlanan yastık ve yorganlardan oluşan Elide ve Naturide serileriyle sağlıklı, konforlu, kişinin yatış biçimine özel yastık, ortam ve vücut sıcaklığına uygun yastık ve yorgan sunuyor.

Dünyanın en doğal dolgu malzemelerinden biri olan kaz tüyünün yumuşaklığını ve sıcaklığını yatağınıza taşıyan Penelope Gold Yastık, yüzde 70 gıdık ve yüzde 30 sırt tüyünden oluşuyor. Penelope markasının sahibi Maya Tekstil tarafından son teknolojiyle işlenen kaliteli Macar kaz tüylerinden yapılan 50X70 cm. büyüklüğündeki yastıklar Penelope mağazalarında ve satış noktalarında…

Özal Dolgular, Özel Uyku Setleri

Higroskopi özelliğiyle; kullanım esnasında ortamdaki fazla nemi emme, kullanılmadığında ortama geri verme özelliği ile gece boyunca vücut ısısını dengeleyen Penelope Gold tek ve çift kişilik yorganlar ise yüzde 90 gıdık yüzde 10 sırt tüyünden üretiliyor. Doğal yapısı ile sıcaklık değişimlerine karşı vücudu koruyan Penelope Gold serisi yorganlar, nemi ayarlayarak ve uyku için uygun bir atmosfer oluşturuyor. Kaz tüyünün yastık ve yorgandan dışarı çıkmasını önlemek amacıyla “downproof” diye bilinen özel bir aprenin uygulandığı Penelope Gold tek ve çift kişilik yorganlar, yüzde 100 pamuktan üretilmiş ithal kumaşlardan dikilerek tüylerin homojen olarak dağılımını sağlıyor.

Do€al, hafif, yumuflak ve ›s› dengeleyici özelliklere sahip kaz tüyünden üretilen Penelope Gold Çift kiflilik yorgan, tek kiflilik seçene€i ile de Penelope ma€azalar›nda müflterilerinden yo€un ilgi görüyor.

Doğal, yıkanabilir ve uzun ömürlü olan Penelope Wooly yün yastık ve yorganlar, vücuttaki negatif enerjiyi alıyor. Wooly yün yorgan, vücuttaki fazla nemi emerken, ortama ısı veriyor. Kış aylarının vazgeçilmezi sıcacık Penelope Wooly yorganın çift kişilik ebadı kalitesiyle öne çıkıyor. Sırt üstü uyumayı sevenler için ideal Wooly Wool boncuk yün yastık satışa sunuluyor.

10-14 mikron inceliğindeki devetüyü dolgulu Penelope Camello yorganlar, uyku ortamında klima etkisi yaratarak soğuk gecelerde sıcak, sıcak gecelerde serinlik etkisi ile sağlıklı ve kesintisiz uyku keyfi sunuyor. Doğal, yumuşak ve sıcacık Penelope Camello deve tüyü yorganlar, sunduğu konforun yanında uygun maliyetli yapısıyla da dikkat çekiyor. Sırt üstü uyumayı sevenler için ideal, deve tüyünün eşsiz yumuşaklığı ve doğallığı ile uyumak isteyenlere, Penelope Camello yastığı sunan marka, üstün kalitesiyle farkını gösteriyor.

Leave a Reply