W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Translate »

Categorized | PANAROMA

DENİB ’li İhracatçılar Çin’e Çıkarma Yaptı

Denizli İhracatçılar Birliği öncülüğüyle Asil Nakış, Dereköylü Tekstil, Erteks, Evteks, Kaynak Havlu, Menekşe Tekstil, MS International, Oğuzlar Tekstil, Vateks ve Zorel Tekstil’in yer aldığı 10 firma, 22 kişilik heyet verimli iş görüşmeleri gerçekleştirdi. Türk havlusunun kalitesi ve özgünlüğü ilgileri üzerine çekerken, firmalarımız sektör temsilcileri ile görüşme fırsatı buldu. DENİB tanıtım alanına yoğun ilgi gösteren ziyaretçilere küme tanıtım kataloğu ve hediye el havlusunu içeren çantalar hediye edildi.

Çin’deki Konsolosluk Görevlileri, Denizlili ‹fladamlar›n› Yaln›z B›rakmad›

Çin Fuar İdaresi’nin düzenlediği akşam yemeğine Denizli İhracatçılar Birliği’ni temsilen yönetim kurulu üyemiz Sayın İsa DAL katılım göstermiş, yemekte diğer ülkelerin ve fuar idaresinin temsilcileri ile birlikte sunumlar ve konuşmalar yapılmıştır.

Etkinlik çerçevesinde stant alanımızı Türkiye Guangzhou Başkonsolosu Sayın Batu KESMEZ ve Guangzhou Ticaret Ateşesi Sayın Hasan KÖSE ziyaret etmiş ve katılımlarından dolayı firmalarımıza teşekkür belgesi takdim etmişlerdir.

Leave a Reply