W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Translate »

Categorized | PANAROMA

En Özel Dekorasyon Hediyeleri Crate And Barrel ’ da

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, yeni yıl heyecanına eşlik eden hediye alışverişini geniş ürün yelpazesiyle keyfe dönüştürüyor.  Yaşam alanları için ilham veren Crate and Barrel, sunduğu düşünülmüş, ayrıcalıklı, özel ve farklı hediye alternatifleri ve Crate and Barrel hediye kartı uygulaması ile sevdiklerinizi yeni yılda da mutlu etmenize yardımcı oluyor.

Ailenizi ‹hmal Etmeyin

Yılbaşında annenizi, takılarını düzenli bir şekilde muhafaza edebileceği ‘Keten Mücevher Kutusu’ ile şımartabilir veya Cooper serisinin bronz, gümüş veya pirinç vazolarını, mis kokulu çiçeklerle tamamlayarak keyifli bir hediye sunabilirsiniz. Babanıza alacağınız, erkek aksesuarı uzmanı Jacob Jones London’ın tasarladığı ‘Saat ve Kravat için Seyahat Kutusu’ ise aksesuar meraklısı babaların, seyahatlerinde saat ve kravatlarını düzenli bir şekilde taşımaları için farklı bir alternatif olabilir. Bar ve kokteyl gereçleri ve ona eşlik edecek Orb miksoloji serisinden bakır rengi içki ölçeği ve shaker ile de babanıza sevdiği içecekleri zevkle hazırlaması için ilham kaynağı olabilirsiniz.

Damak Tad›na Düflkün Dostlar›n›z› Mutlu Edin

Mutfakta vakit geçirmeyi bir hobi haline getiren sevdikleriniz için ise Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinde farklı seçenekler bulmak mümkün… İtalyan mutfağını sevenler için, makarna servisine renk katan ‘Domates Desenli Makarna Servis Kasesi’, Fransız mutfağını tercih edenler için ‘Brie Peyniri Pişirme Kabı’ veya Uzak Doğu mutfağına davet eden çok amaçlı ‘Wok Seti’ damak tadına düşkün dostlarınız için ideal hediye alternatifleri olacaktır. Tatlı yapmayı sevenleri ise; yeni yıla uygun kar tanesi, kardan adam, yılbaşı ağacı gibi desenlerle süslenmiş spatula, pancake veya kurabiye kalıpları mutlu edecektir.

Yeni Evlenecek Çiftlerin ‹htiyaçlar›na Yard›mc› Olun

2016 yılında yepyeni bir hayata adım atma heyecanı içinde, evlilik hazırlıkları yapan çiftlere, alyansları için kalp şeklinde ‘Mr. and Mrs. Yüzük Tabağı’ veya beyaz üzerine koyu gri yazılı ‘Hug&Kiss Yastık Kılıfı’ alarak, bu yılı onlar için daha da unutulmaz kılmak mümkün!

Evinizi Güzellefltirmeyi de Unutmay›n!

Yeni yılı karşılarken, size tüm yıl huzur veren evinize de bir hediye almayı unutmayın! Crate and Barrel’ın Kış Koleksiyonu’nda yer alan el yapımı ‘Kasımpatı Bordo Peçete Halkası’ ile sofranızın yıl boyunca çiçek açmasını sağlayabilir, ‘Leilani Sarı Yastık Kılıfı’, Ana Reza-Hadden tarafından tasarlanan ‘Antik Pirinç Mumluk’ veya dallarıyla bir ormanı andıran, doğadan esinlenerek tasarlanan ‘Twiggy Metal Duvar Mumluğu’ ile yapacağınız ufak dokunuşlarla evinizi yeni yıla hazırlayabilirsiniz.

Leave a Reply