W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Translate »

Categorized | FUARLARDAN

Heimtextil Fuarı – 12 / 15 Ocak 2016

Dünyanın en önemli ev tekstili fuarlarından biri olan “Heimtextil Uluslararası Ev Tekstili ve Ticari Tekstil Ürünleri Fuarı” 12 – 15 Ocak 2016 tarihleri arasında Frankfurt’ta kapılarını açmaya hazırlanıyor.  Messe Frankfurt Tekstil Fuarları Başkanı Olaf Schmidt ve TETSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Küçükçalık’ın konuşmacı olarak yer aldığı bir basın toplantısı ile tanıtılan fuara bu yıl Türkiye’den yine sektörün öncü firmaları katılıyor.

Yatak Sektörü Heimtextil’de Varl›€›n› Kuvvetlendiriyor

Rössle & Wanner (röwa) 2004’ten sonra ilk defa yeniden Galleria 1’de yenilikçi tasarımları ve sürdürülebilir üretim yöntemleriyle üretilmiş ürünleriyle ziyaretçilere özel bir sergi sunacak.

Yatak sektöründen diğer tanınmış katılımcılardan bazıları: f.a.n. Frankenstolz ve Brinkhaus GmbH. “Yatak” ürün grubu 8 ve 9 numaralı salonlarda daha da geniş alana yayılıyor.

Mobilya ve Dekorasyon Malzemelerinde Büyüme Devam Ediyor

“Window” ve “Upholstery” ürün grupları 3.0 / 4.0 / 4.1 salonlarında sergilenecek. Mobilya ve dekorasyon alanında ürünlerini sergileyecek olan başlıca markalar; Enzo Degli, Luilor, TEXAO,

Marzotto Lab, Ratti Spa, Pozzi Arturo (İtalya), Libeco-Lagae, Verbatex, Annabel Textiles (Belçika), Penelope (Türkiye) ve daha fazlası.

Büyüyen Bir Segment:  Dijital bask›

Öncü uluslararası baskı makinesi üreticilerinin en yeni teknolojilerini sergileyeceği fuarda dünyaca ünlü markalar yerini alacak. Hewlett Packard, Epson, Durst, Xeikon, Mimaki, MS Printing Solutions, Kornit, Reggiani, MTEX Solutios ve daha fazlası Salon 4’te ürünlerini tanıtacaklar.

Heimtextil Trend 2016/2017: Well – Being

Bu yılın 4 trend teması: “Koru” (Protect), “ Güçlendir ” (Energise), “Büyüt ” (Nourich) ve “Zenginleştir” (Enrich).

Leave a Reply