W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Translate »

Categorized | DOSYA KONUSU

Perde Sistemleri

Dış pencerelerde perde sistemi kullanırsanız güneş ışığının etkilerinin kontrolünü elinize alabilirsiniz. Bildiğiniz üzere güneş ışığı birçok zararlı yanı olmasına karşın hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır. Demek ki, bu etkiyi sınırlamak gerekiyor. Modern perde sistemleriyle güneş ışığının ısı ve aydınlık derecesine siz karar veriyorsunuz. Perde sistemleri sayesinde güneş ışığından azami derecede fayda sağlarken mobilya, ev tekstili malzemeleri, elektronik cihazlar üzerindeki zararlı etkilerini de minimize edebiliyorsunuz.

Zaman içinde ve özellikle son yıllardaki teknolojik gelişmelere bağlı olarak birçok farklı tipte perde sistemi üretilmiştir. Desen, malzeme ve fonksiyonları bakımından oldukça farklı olan modern perde sistemleri arasında siz de istekleriniz doğrultusunda en uygun olanını seçebiliyorsunuz. Hatta dijital bakı yoluyla kendi özel perde sisteminizin hazırlanmasına da katkı sunabilirsiniz.

Perde Sistemi Seçimi

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz birçok farklı perde sistemi arasından tercih yapmanızda etkili olacaktır. Günümüz dünyasında perde sistemi seçerken sağlamlık, uzun ömürlülük, ekonomik uygunluk ve tasarım özellikleri öne çıkmaktadır. Kumandalı, ipli, çekçekli veya manuel… Yaşam alanınıza katacağınız güneş ışığına arzu ettiğiniz biçimde, arzu ettiğiniz miktarda izin verebilirsiniz.

Modern perde sistemleri içinde yer alan plise perdelerin performansı her zaman üstü düzeydedir. Çok aşırı derecede gün ışığı alan yaşam alanları için sunscreen, en sağlıklı uyku için karartma (blackout) perde tercih edilebilir.

Perde sistemleri kumaştan kimyasala, poliüretan malzemeye kadar birçok farklı materyalden imal edilebilir. Yaşam alanınıza uygun tipte materyale karar verebilmek için sınırsız seçenek mevcuttur. Perde sistemleriyle bir yandan yaşam alanlarınız için ambiyans ve görsellik yakalarken, öte yandan konfor ve fonksiyonellik yakalayacaksınız.İç mekanlardaki perdelerinize yönelik elektrikli motorların işletimi kolaydır ve perdelerinizin güzelliğini ve işlevselliğini uzun süre korumak için kusursuz bir şekilde çalışırlar.

Teknolojinin perde sistemlerine bir yansıması olan motorlu perdeler pratiklikleriyle de farkını gösteriyor. Tek bir dokunuş ile jaluzilerinizi mükemmel bir açıya kavuşturabilirsiniz. Motorlu perdeler, büyük pencereler ve ulaşılması zor konumdaki gölgelikler için de ideal çözümler sunmaktadır.

Leave a Reply