W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Translate »

Categorized | PANAROMA

Sofra Zarafetine En Değerli ‘Armaggan’

Yeni yılı sevdikleri ile birlikte sıcak ve samimi ev ortamında, yılbaşı sofrasında karşılamak isteyenlerin tatlı telaşı başladı. ARMAGGAN, yılbaşı sofraları için birbirinden şık ve gösterişli seçenekler sunuyor. ARMAGGAN Obje Koleksiyonu ve Ev Tekstil Koleksiyonu ürünleri ile sofralarınıza ihtişamlı bir atmosfer kazandırıyor.

Anadolu Tarihi’nin Bilgeli€i ve ‹nce Zevki

Altın, gümüş, porselen, seramik, cam, ahşap ve mermerler kullanılarak, unutulmaya yüz tutmuş geleneksel tekniklerle sınırlı sayıda üretilen ARMAGGAN Obje Koleksiyonu, Anadolu’nun binlerce yıllık kadim tarihinin bilgeliği ve ince zevklerini yarınlara taşıyor.

ARMAGGAN Ev Tekstil Koleksiyonu

Türk süsleme sanatının en güzel motiflerinin ve figürlerinin kullanıldığı ARMAGGAN Obje Koleksiyonu’nda mermer, gümüş ve pirinç objeler, ahşap ve tombak tasarımlar ile değerli Türk sanatçıların özgün tasarımları da sofralara ve yaşam alanlarına sofistike dokunuşlarla hayat veriyor.

ARMAGGAN Ev Tekstil Koleksiyonu’nda kullanılan ham ipek, keten, şal şepik kumaşı (%30 ipek-%70 tiftik) ve tafta kullanılarak oluşturulan tasarımlar, sevdiklerinizle paylaştığınız yılbaşı sofralarının sıcaklığını tamamlıyor.

“Rumi” Motifinin ‹zleri

Ev tekstil koleksiyonu ürünleri arasında bulunan masa örtüsü, runner, amerikan servis ve peçetelerde de Türk süsleme sanatının temel unsurlarından olan, çeşitlilik içinde birlik düşüncesini resmeden “Rumi” motifinin izleri bulunuyor.

Leave a Reply