W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Translate »

Categorized | PANAROMA

Türkiye İnovasyon Haftası ’nda Zorlu Tekstil Grubu Fırtınası

İnovatif ve yenilikçi ürünleriyle milyonlarca eve giren Taç’ın, en inovatif ürünleri, Türkiye İnovasyon Haftası’nda ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü. Zorlu Tekstil Grubu standında; Taç UV Resistant, Dry Touch, Kendini Temizleyen Stor Perde ve Taç Tencel ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

Taç UV Resistant ‹plikleri

Üst seviyede sıcaklık kontrolü sağlayan Dry Touch teknolojisiyle üretilen kumaşlar, vücudu serin tutuyor, teri emiyor ve diğer tüm kumaşlardan daha hızlı kuruyor. Yumuşak ve konforlu Dry Touch kumaşları, nem yönetimi yaparak kuruluk hissi sağlıyor.Yıl boyunca açık havada kalan ve güneş, yağmur, nem gibi dış ortam şartlarına maruz kalan kumaşlarda kullanılan Taç UV Resistant ipliklerin yapısı bozulmuyor, kumaşta yırtılma ve kopmalar meydana gelmiyor.

Çevreci ve Yenilikçi Ürünler

Taç’ın en yeni inovatif ürün grubu olan Taç Inova çatısı altındaki Taç Tencel, sürdürülebilir Okaliptüs ormanlarındaki ağaçlardan üretilen doğal bir elyaf olduğundan dolayı kolayca nefes alabiliyor, birçok yıkamaya karşı parlaklığını ve renk tutuculuğunu kaybetmiyor. Akıllı teknoloji ürünü Taç Kendini Temizleyen Stor Perde ise son teknolojilerle geliştirilmiş apresi sayesinde lekelerin üzerinde tutunmasını önlüyor ve ışıkla kendini temizleme özelliği ile öne çıkıyor.

Leave a Reply