W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Translate »

Categorized | PANAROMA

Yılbaşına Özel Cottonbox Tasarımları

Battaniye ile birlikte set olarak satışa sunulan Winter, dinamik ve eğlenceli deseniyle yılbaşı dekorasyonunuzu keyifli hale getirecek.

Cottonbox, yeni yıl ruhunu sevenler için tasarladığı özel deseni Winter ile yılbaşı heyecanını yatak odalarına taşıyor. 2016 kışının renk skalası bej, açık yeşil, kırmızı ve somon ile harmanlanan Winter, yılbaşı simgeleri ile canlandırılarak keyifli ve dinamik bir tasarım olarak mağazalarda yerini alıyor. Ana hatları bej ve açık nane yeşili olan Winter’da ara renk olarak yılbaşı dekorasyonunda sıklıkla rastlanan kırmızı kullanılıyor.

Dokunma duygusunu harekete geçiren battaniye ile kombinlenen Winter, aynı zamanda dekorasyon merakı olanlar için güzel bir hediye alternatifi… 

Yüzde Yüz Pamuk ‹pli€i Kalitesinde Sa€l›kl› Uykular

Cottonbox, en ileri teknoloji kullanılarak yüzde yüz pamuk ipliğinden üretilen nevresimlerinde kullandığı baskı tekniği ile de tercih sebebi oluyor. Renklerin defalarca yıkamadan sonra bile aynı canlılıkta kalmasını sağlayan özel baskı tekniği, ekoteks standartlarına uygunluğu sayesinde sağlığa zararı minimuma indiriyor. Nefes alan kumaşıyla terlemeye olanak vermeyen Cottonbox tasarımları, en sağlıklı uykuya zemin hazırlıyor.

Leave a Reply