W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

adidas Originals by Kanye West

Koleksiyonun tanıtımı, ünlü sanatçı Vanessa Beecroft’un performansı eşliğinde gerçekleştirilerek, heyecanla beklenen yeni albümünün tanıtımıyla birlikte New York Madison Square Garden’da yapıldı.

Yeezy Season 3 tanıtımında yeni ayakkabı modeli 1050 de görücüye çıktı

New York Fashion Week kapsamında 11 Şubat 2016 tarihinde tanıtılan koleksiyonda önümüzdeki yıl için adidas ayakkabılarında West’in yaptığı yenilikler sergilendi.    

YEEZY SEASON 3 tanıtımında YEEZY BOOST 350’nin güncellenmiş modeli ile yeni ayakkabı modeli 1050 görücüye çıktı.

Her iki modelinde de en yeni adidas Boost teknolojisi kullanılan ayakkabılarda sağlam, darbeye dayanıklı, esnek bir taban oluşturmak amacıyla sıkıştırılmış EVA tanecikler bulunuyor.

Neredeyse 1000 ilavenin olduğu kast aynı anda the Tubular, NMD, Gazelle, Stan Smith ve the Superstar gibi ikonik adidas stillerinden giydi.

Modellerin tümü sadece West’in YEEZY SEASON 3 serisindeki giysileri giydi ve YEEZY SEASON 3 ayakkabıları ile aksesuarlarından seçilen parçalar tanıtıma dahil edildi.

“Sınırları bir kere daha aşmayı dört gözle bekliyoruz.”

adidas Originals Genel Müdürü Arthur Hoeld şunları söyledi: “Parlak yıldız Kanye West ile iş birliğimizi sürdürmekten dolayı son derece memnunuz.

Onun korkusuz yaratıcılığı çıtayı sürekli yükseltmemiz için bize ilham veriyor. Sınırları bir kere daha aşmayı dört gözle bekliyoruz.”.

Leave a Reply