W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | RÖPORTAJ

“Amacımız, Nümaksan Markasını Bir Dünya Devi Haline Getirebilmektir”

Günümüz ticaret dünyasında yurtdışı yatırımların ve Pazar hareketlerinin değeri gün geçtikçe yükseliyor. Bu duruma bağımlı olarak uluslararası niteliği yüksek milli fuarların önemi de katlanarak artıyor. Bu durumun farkında olan konfeksin makinesi üreticisi firmalar nisan ayı sonunda gerçekleştirilecek Konfeksiyon Makinesi 2016 Fuarı’na olağanüstü bir çabayla hazırlanırken, yurtdışından gelecek ticaret potansiyeli yüksek ziyaretçilere de geliştirdikleri en son teknolojileri sunmayı planlıyorlar. Üstün teknolojisi ve sağlamlığının yanında kusursuz servis anlayışıyla da öne çıkan Nümaksan’ın çalışmaları ve fuar hazırlıkları konusunda  firma yetkilileriyle sizler için kısa bir röportaj gerçekleştirdik. Tekstil makineleri sektöründeki konumuyla bugün İçin Nümaksan, sektörün sembol firmalarının başında gelmektedir.

Tekstil Makinaları sektörümüzün önde gelen firmalarından biri olarak kısaca firmanız ve çalışmalarınızı anlatır mısınız?

Firmamız 2007 yılında, 1982 senesinden itibaren sektörde var olan ve buharlı ütü makineleri imalatında öncü olmuş, gerekli bilgi ve birikime sahip dört ortak tarafından kurulmuştur.

2011 yılında kurumsallaşmanın ilk adımını atan firmamız, günümüzde de belgelendirme ve markalaşma adına yaptığı çalışmalarla devam etmektedir. Sürekli yenilenen ve gelişen ürünlerimiz ve büyüyen servis ağımızla sektörün lider firmalarına hizmet vermekteyiz. Ülkemizin bütün bölgelerine ve yurt dışında birçok ülkeye ürünlerimizi ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlamaya

devam etmekteyiz. Ürünlerimizde ana branşımız olan “Triko Ütü Makineleri”nde en iyisi olduğumuz iddiasını sektörün önde gelen lider firmalarına hizmet verdiğimiz gerçeği ile perçinlemiş durumdayız. Bu gerçekten hareketle gayemiz; ürünlerimizi ve hizmet anlayışımızı geliştirerek, NÜMAKSAN markasını bir dünya devi haline getirebilmektir.

Firmanızın piyasaya sunmuş olduğu ürünler ve özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Tekstil sanayinin her dalında kullanılmak üzere uluslararası standartlarda buharlı ütü makineleri ve buhar üreteçleri imalatımız devam ediyor. Satış sonrası hizmetlerini en yaygın, en hızlı şekilde gerçekleştirerek, müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz.

Piyasaya sunduğunuz ürünler, tekstil ürünlerine nasıl katkı sağlıyor?

Ana branş olarak triko ütü makineleri imalatı üzerine çalışıyoruz. Yüksek kaliteli imalatımız, sağlam ürünlerimiz ile kusursuz servis ve yedek parça sağlamamız, müşterilerimizin siparişlerini söz verdikleri zamanda, anlaşmalarına uygun olarak yetiştirebilmelerinin önünü açıyor.  Konfeksiyon ütü makineleri ve buhar üreteçleri olmak üzere konfeksiyon sanayinin tüm ihtiyaçlarına da hizmet vermekteyiz.

Konfeksiyon Makinesi 2016 Fuarı hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

Konfeksiyon Makinesi 2016 Fuarı’nı, uluslararası iletişim kurulabilmesi için, ihracatımız için bir fırsat olarak görmekteyiz. Firma olarak da, bu fırsatı değerlendirerek yurt içinde ulaşmış olduğumuz marka değerini yurt dışına taşıyabilme arzusu ile Konfeksiyon Makinesi 2016 Fuarı’na hazırlanmaktayız.

Fuarda hangi ürünlerinizi sergileyeceksiniz. Beklentileriniz nelerdir?

Konfeksiyon Makinesi 2016 fuarında Teğel Açma Ütüsü, Triko Ütü çeşitlerimiz ve Buhar Üreteçlerimizin yanında Konveyör Ütü Makinemizi de ilk defa sergileme fırsatımız olacaktır.

Önümüzdeki süreçte sektörü nasıl değerlendiriyorsunuz?

Sektöre hizmet eden firmalar olarak, ülke içi rekabetin ötesine geçip, birlik ve beraberlik halinde uluslararası rekabete odaklanmalıyız. Global ticarete vereceğimiz öncelik, şirketlerin ekonomisine de  ülkemiz ekonomisine de katkı sunacaktır. Ülkemizin ve sektörümüzün geleceğine güveniyoruz.

Son olarak neler eklemek istersiniz?

Konfeksiyon Makinesi 2016 Fuarı’nın tüm katılımcılara ve ülkemiz ekonomisine hayırlar getirmesini diliyoruz.

Leave a Reply