W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Ariş Makina, Fuara Damga Vurmaya Hazırlanıyor

Tekstil makinaları ve teknolojileri sektöründe özellikle yüksek kalite / düşük fiyat politikası ile satışlarında rekor kıran firma, Tüyap Konfeksiyon Makinesi 2016 Fuarı’nda yeni ürünlerini müşterileri ile buluşturarak sektörde zirveyi zorlama hedefinde.

1984 yılında kurulan firma, 2. jenerasyonun şirket yönetimi devralmasıyla birlikte 2008 yılından sonra modelhane – kesimhane makinaları ithalatına başladı.

Dünya markalarının Türkiye’deki adresi

Ariş Makina, mümessilliğini yaptığı dünya markalarını Türk tekstilcilerinin hizmetine sunarak pazardaki konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Dünyada 40 ülkede mümessiliği bulunan Amerika merkezli kalıp hazırlama programı StyleCAD’in Türkiye distribütörlüğünü de başarıyla yapan firma, son 4 yılda 450’ye yakın firmaya StyleCAD sistemi satarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ariş Makina, halihazırda mümessilliğini yaptığı 4 dünya markasını fuara taşıyacak. Firma, sahibi olduğu mümessilliklerinin yanında yeni ürünü Kumaş Serim Makinası SEREX, Foto Digiti Sistemi ve StyleCAD’in yeni çıkan son 10.5 versiyonu + 3D lite prova programını da Konfeksiyon Makinesi 2016 Fuar standında ağırlayacağı müşterilerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.  Tüm bu hazırlıklarının yanı sıra, yeni model bir kesicili plotter olan StyleJET ile yüksek kaliteyi ucuza pazarlayarak, piyasa beklentilerini tam anlamıyla karşılayacağının müjdesini de şimdiden veriyor.

En son teknoloji, kesintisiz servis hizmeti

Aldığı müşteri talepleri ve dünyadaki yenilikleri aynı paralelde takip eden firma, bu çerçevede Ar-ge’sini tamamlayarak yeni ürünlerini hızlı bir şekilde müşterilerin beğenisine sunabiliyor. Örneğin, ürün gamında yer alan Foto digit sistemini, yüzde yüz yerli imkanlar ile tamamlayarak tüm CAD sistemleri ile uyumlu hale getirdi. Aynı zamanda duvar pano uygulamalı olan bu sistem sayesinde Ariş Makina, sahip olduğu teknolojik avantajıyla farkını gösteriyor. Ariş Makina bugün 12 çalışanı ile bütün Türkiye’deki 700’den fazla müşterisine teknik servis ve eğitim hizmeti vererek, müşterilerinin tercihinde yanılmadıklarını ispatlamıştır. Kuruluşundan bugüne saygınlığını koruyan firma, bunu, benimsediği basiretli tüccarlık ilkesi ile sağlamıştır.

Leave a Reply