W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Bırakın Ayaklarınız Özgür Kalsın

Bazı meslek gruplarında yapılan iş gereği, uzun süre ayakta kalmak kaçınılmaz. Modern yaşamın getirilerinden biri olan iş hayatının yoğunluğu içerisinde sabahtan akşama kadar dinlenmeksizin ayakta çalışmak zorunda kalanlar, ayak problemleriyle karşı karşıya kalabiliyor. Böyle durumlarda ayak bakımı ve doğru ayakkabı kullanımı ise önem taşıyor.

Joya, uzun süre ayaktayken bile yormuyor

İnsan sağlığına pozitif etkileri İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü (ETH) tarafından kanıtlanan ve ayak şekline kolaylıkla uyum sağlayan ayakkabı markası Joya, yumuşak elastik taban teknolojisi ile sadece ayakta durduğunuz süre içinde dahi diğer ayakkabılara göre içten içe vücudu ve kas sistemini sürekli aktif tutuyor. Patentli özel taban teknolojisi ile Joya, yürüme ve ayakta durma esnasında ayak tabanı altında basıncın en uygun şekilde dağılmasına imkân veriyor. Bu sayede omurga üzerindeki basıncı azaltarak disklerin rahatlamasını sağlıyor. Ayrıca, yayvanlık, düztabanlık ya da diz problemlerini de ortadan kaldıran mucize ayakkabı Joya, konforlu bir ayak ortamı sunuyor. İnsan fizyolojisine uygun olarak geliştirilen Joya, bedenin doğal hareketlerini de destekleyerek yürüşüyü keyfe dönüştürüyor.Uzman doktor, ortopedist ve fizyoterapistler tarafından da tavsiye edilen Joya ile siz de uzun süre ayakta kaldığınız süre boyunca vücut sağlığınızı koruyabilir, ayaklarınızı özgür bırakabilirsiniz.

Leave a Reply