W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Coats Hizmet Kalitesi, Dijital Adımlarla Yükseliyor

Türkçe ile birlikte 11 dilde yayınlanan coatsindustrial portalın zengin içeriği, sektör uygulamalarına yönelik yeni bilgilerle sürekli olarak genişliyor

Coats eComm, Coats’un kurumsal kaynak planlama sistemi ile eş zamanlı çalışan web tabanlı online sipariş iletim sistemi mobil uygulama olarak da mevcut.

Sipariş verilecek ürünlerin stok kontrolü yapılmasının yanında, eComm raporlama olanakları sayesinde, geçmişe dönük tüm siparişlerin detay bilgilerine ulaşmak ve analiz imkanı sağlayan raporlar yaratmak mümkün. Ayrıca online girilen siparişlere özel, email ile bilgilendirme sayesinde, sipariş alındığında ve sevkiyat için yola çıktığında müşterilere anında bilgi mesajları yönlendiriliyor. Çok geniş kapsamlı www.coatsindustrial.com websitesi ile dijital iletişimin sınırsız olanaklarını sektörün kullanımına sunan Coats, dijital uygulamalarıyla her an her yerde müşterilerine hızlı, doğru ve etkin hizmet vermek için çalışmalarına devam ediyor. Web sitesindeki detaylı ürün broşürleri ve bilgilendirici e-bültenleri ile belirli aralıklarla müşterilerini bilgilendirmeyi hedefliyor. Yalnızca websitesi üyelerine özel olan verimlilik ölçümleme ve dikiş ipliği tüketim hesaplama programları sayesinde iplik tüketimlerinizi en aza indirmeyi sağlayacak şekilde planlamanıza yardımcı oluyor.

CoatsMatch, Colour Select ve Colour Compare uygulamaları ile, renk seçimini ve renk karşılaştırmalarını kolaylaştıran çok etkin bir yöntem sunuyor.

Coats Colour Select uygulaması, nerede olursanız olun birden fazla karteladan anında ve pratik bir şekilde renk seçimi yapmanızı sağlayarak ve renk algısındaki farklılıkların azaltılmasını hedefleyerek, renk tedarik zincirinizi kayda değer ölçüde hızlandırmanıza ve renk seçim sürecinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olur. 

Cep boyunda her yere taşınabilir CoatsMatch renk ölçüm cihazı ile dijital olarak tarafsız renk ölçümü yapılıp qtx formatında kaydedilebilir. Renk kaydı anında dünyanın her yerine iletilebilir. Bluetooth özelliği ile android işlemcili akıllı telefon veya tablet ile çok kolay ve rahat renk iletişimi yapılabilir. Kumaş kesim sürecinizin optimizasyonunu sağlamayı amaçlayan Shade Sorting modülü, kumaş toplarının tonlarına göre ayrılması için pratik ve objektif bir kalite güvence sağlar.

Kumaş stokları için renk bazında dijital bir envanter oluşturulabilir. Kesim/dikim üretim siparişi için seçilen kumaş toplarındaki renk varyasyonları raporlanabilir.

Akıllı renk eşleştirme yöntemi, numune stokları ve online sipariş iletimi ile, dikiş ipliğinde en hızlı renk numune servisi, Coats Colour Express.

Coats, endüstri uygulamalarında öncülüğü ile bilinen ve müşteri odaklı çözüm geliştirmeye önem veren lider endüstriyel dikiş ipliği üreticisidir.

Coats Colur Express web uygulaması ve Coats renk uzmanlığı hizmeti ile müşterilerine yeni çözümler geliştirmeye devam eden Coats, hazırgiyim ve ayakkabı endüstrileri için Coats Colour Express’i (CCE) hizmete sundu.

Alanında bir devrim olarak nitelendirilen Coats Colour Express, dünyanın en hızlı ve en doğru renk eşleştirmesini yapan dikiş ipliği numunelendirme sistemi olarak tanımlanıyor.

Coats Colour Express web numune servisi, sizi doğrudan Coats saha renk uzmanlarına, satış ekibine, müşteri hizmetleri departmanına ve numune laboratuvarlarına bağlayan gerçek zamanlı bir sistemdir. Doğrudan Coats laboratuvarlarına ulaşan numune talebiniz hemen devreye alınır, böylece işlemler siparişiniz ulaştıktan bir kaç dakika sonra üretime alınacak şekilde hızlıca gerçekleşir.

Web üzerinden çalışan servis, tüm ülkelerdeki üreticiler için en doğru renkte dikiş ipliği numunesini en kısa sürede tedarik ediyor. Sistem 10 ülkede her ay 13 binden fazla numune talebinin karşılandığı Coats laboratuvarları ile gerçek zamanlı iletişim sağlıyor.

Başta hazırgiyim ve ayakkabı endüstrileri olmak üzere hizmet ettiği sektörlerde üstün bir servis sağlayan bu uygulama, müşterilerine sunduğu Capsure renk eşleştirme cihazı ile, ihtiyaç duyulan iplikte en yakın rengi, en doğru ve hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı oluyor. Entegre bir çözüm sunan bu iplik numune servisi, küresel markaları, perakendecileri ve üreticileri çevrimiçi olarak Coats satış ekibi, laboratuvar ve üretim tesislerine bağlıyor. Moda değişim hızının getirdiği daha hızlı termin süreçlerine bir çözüm olarak geliştirilen Coats Colour Express, dikiş ipliği numunesinde en doğru renge en kısa sürede ulaşılmasını sağlıyor.

CoatsMatch ve CCE Coats Colour Express ile ilgili daha fazla bilgiye www.coatsglobalservices.com ve www.coatscolourexpress.com sitelerinden ulaşabilir ya da Coats uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Leave a Reply