W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Çocuk Hazırgiyiminde Yeni Moda, Nanan

Nanan mağazalarında ebeveynlerin beğenisine sunulan bebek ürünleri; renkleri, desenleri ve kumaşlarıyla baharı müjdeliyor.

Baharın gelişinin ilk habercisi, Nanan

Kısa zamanda ebeveynlerin beğenisini kazanan İtalyan bebek markası Nanan’ın 0-6 yaşa özel ilkbahar-yaz sezonu ürünleri mağazalarında satışa sunuluyor. Ürün, kumaş seçimi ve desenleriyle göz dolduran Nanan erkek ve kız bebek-çocuk kıyafetleri baharın gelişinin ilk habercisi oluyor. Nanan koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı model ve renk seçeneklerindeki kıyafetler bu sezon bebek modasına yön verecek.

Nanan, prenseslerin saçları için de elbiseyi bir taçla tamamlıyor

Nanan ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan turkuaz puantiyeli ve kurdeleli beyaz elbise ile kızınız prenses gibi olacak. Kumaş seçimiyle bebeklerin ve çocukların rahatlığını düşünen Nanan, prenseslerin saçları için de elbiseyi bir taçla tamamlıyor.

Rahat ve elegan çocuk kıyafetleri

Bahar koleksiyonunda erkek bebek ve çocuklar için hazırlanan kıyafetler de bu sezon ebeveynlerin beğenisini kazanacak. Koleksiyonda dikkat çeken ürünler arasında yer alan mavi çizgili keten kumaş ile hazırlanan, yelek ve pantolon takımı pamuklu kumaştan beyaz t-shirt ile tamamlanıyor. Düğme ve cep detaylarıyla elegan bir görünüm kazanan bu mavi takımla oğlunuz hem rahat hareket edecek hem de her ortamda dikkatleri üzerine çekecek.

Leave a Reply