W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Dockers® Erkekleri Baharda Spontane Planlara Hazır

Farklı renk seçenekleri, streç kumaş alternatifleri, modern kesimleri ile Dockers® khaki’ler iş yeri ortamına da hemen ardından gelen spontane planlara mükemmel uyum sağlıyor.

Nisan ayı ile birlikte güneş iyiden iyiye yüzünü göstermeye başlıyor. Hayatın tadını çıkarmayı bilen Dockers® erkekleri için ufak hafta sonu kaçamakları ve iş çıkışı planları giderek sıklaşıyor. Hem iş yerinin ciddiyetine hem de sonrasında gelen spontane planlara uygun, şıklığı ve rahatlığı aynı anda sağlayan giyim alternatifleri yaratmak ise her zaman kolay olmuyor. Dockers® mükemmel erkek silüetini ortaya çıkaran slim kesimleri, her ortama uygun farklı renk seçenekleri ve streç özelliği sayesinde hareket kabiliyeti sağlayan kumaşları ile aranan çözümü sunuyor.

Dockers® erkeği için özgüvenli bir duruşa sahip olmak ve rahatlık hala en önemli kriterler.

Erkek giyiminde artık günlük giyim ile şıklık arasındaki çizgiler giderek belirsizleşiyor. Ancak girdiği her ortamda stilini konuşturmak isteyen Dockers® erkeği için özgüvenli bir duruşa sahip olmak ve rahatlık hala en önemli kriterler. Bu sezonun en çok konuşulan modellerinden Skinny Tapered ve Extra Slim Fit bu beklentilere mükemmel uyum sağlıyor.

Extra Slim Fit, iş ya da toplantı gibi durumlar için birebir

Örneğin, Cuma günü ‘casual friday’ için Dockers®’ın önerisi Skinny Tapered kesimler. Kalça kısmında hafifçe genişleyerek erkeklerin jeanlerden alışık olduğu günlük hissi sağlayan bu model iş yerinde belli bir şıklığı yakalayabilir, ardından gelecek herhangi bir programa da uyum sağlayabilir. Extra Slim Fit ile ise, iş ya da toplantı gibi durumlar için birebir. Hafif kumaş seçenekleri ve modern detaylarıyla erkeklerin üstünde harika görünen bu pantolonun özelliği de, daha düşük bel hizası ile hem şık hem de doğal bir siluet vadetmesi.

Leave a Reply