W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

EPA AKIN 26. Kuruluş Yılını Sade Bir Yemek ile Kutladı

Bugüne kadar gösterdiği azimle ihracat haritasını 4 kıtaya yaymayı başaran şirket, 1990’den beri süregelen başarı hikayesinin haklı gururunu yaşıyor. Şirketin yarattığı bu başarı hikayesi, Türk sanayiine de ilham veriyor. Gn. Md. Ogün Özol, şimdiye kadarki çalışmaları ve başarılarını kutladıkları yemekli organizasyon hakkında yazılı bir açıklama yayınladı. Yazılı açıklamasında Epa Akın’ın marka değerine vurgu yapan Özol, şirketin kuruluş felsefesinin de altını çizdi.

Gn. Md. Ogün Özol yayınladığı yazılı açıklamada; “Kurulduğu 1990 yılından günümüze kadar geçen süre içersinde dünyaının 4 kıtasında, makinaları başarı ile çalışan Epa Akın sadece ülkemizinde değil, dünyada da aranan bir marka olmuştur.

Kendi alanında aranan bir marka olan Epa Akın dünyada önde gelen belli başlı gömlek markalarının tercih sebebi olmuştur. Şirketin ürettiği makinaların gerek verimliliklerinde gerek kalitesinde ve ayrıca şirketin satış sonrası hizmetlerindeki üstün hizmet anlayışı, geçen 26 sene boyunca her gün artarak hem ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil etmekte hemde dünya piyasalarında ‘Türk Malı’ olan makinaların piyasa değerini arttırmakta da öncü bir marka olmuştur.

Kurucumuzun bize aşıladığı ‘kaliteli makina yapmak önemlidir ama daha önemlisi dürüst makina yapmak’ felsefesinden ayrılmadan makina imalatına devam eden ve dünyada anahtar teslim gömlek üretim tesislerinin kurulmasına öncülük eden Epa Akın, bu başarısın da önemli rol sahibi olan çalışma arkadaşlarına verdiği 26. yıl kuruluş yemeğinde Doç. Dr Melih Korukçu’nun katkılarıyla hem keyifli bir akşam geçirmiş, hem de yoğun bir sezona  başlarken enerji depolamıştır.” ifadelerine yer verdi.

Leave a Reply