W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | MODA

Giorgio Armani 2016 İlkbahar Kadın Giyim Koleksiyonu

Modanı adresi (benim için) İtalya’dır. Fransız, İngiliz ve diğerleri bir tarafta ise… onların karşı tarafında İtalyan modacılar yer alır. Ne Fransızlar’ın şatafatı, ne İngilizler’in klasik çizgileri ne de bir başkası…. İtalyan modasındaki incelik yaratıcılık dünyanın başka hiçbir moda başkentinde yok. dolayısıyla, İtalyan modacıların benim gözümdeki yeri de bir başkadır. İtalyan modacıların en sükseli temsilcilerinden biri olan Giorgio Armani’nin tasarımları, mevsimlere bakışıma yön verir. Dolayısıyla, doğanın tazelendiği ilkbahar da duyduğum heyecanın birazı da Giorgio Armani’den kaynaklanmaktadır. İtalyan modaevi beni, bu sene de hayal kırıklığına uğratmadı. Abiyelerindeki zarafet, kesimlerindeki incelik ve renklerindeki yumuşaklık oldukça etkileyici.

Geçen seneki desen bolluğu yerini daha sade ve natürel çizgilere bırakmış. Ana renklerin arasından kendini gösteren detay çizimler, hem biçim hem de boyut olarak oldukça uygun duruyor. Kıyafetler, bu haliyle sizin yapmayı sevdiğiniz her etkiye açık duruyor. Bir atkı, bir kemer, bir sırt çantası veya bir blazer ceketle siz de kendiniz için çok güzel bir kombini yaratabilirsiniz.

Mavi ve kırmızının baskın olduğu dizaynların, bu iki rengin tonları etrafında şekillendiğini söylememiz yanlış olmayacaktır. Ton farklılıklarının desenlere serpiştirilmesiyle, kıyafetler üzerinde gözü yormayan bir çeşitlilik hedeflenmiş. Kullanılan renkler ve yatay desenlerle de başarılı olunduğunu söyleyebiliriz.

Degaje bölümünden tutturulmuş askısız elbiseleri giymek cesaret ister. Her beden tarzına uymayan bu tarz kesimler, istenmeyen vücut sarkmalarının sergilenmesine yol açabilir. Aslında, bu tip kıyafetlere bir kilo sınırı getirilmesi çok yanlış olmayacaktır. Kötü fikir, kabul ediyorum.

Sezon kıyafetlerinde yapay kumaşların baskınlığı dikkat çekiyor.  Uzun süreli kullanımlarda vücudun terlemesine neden olacak bu kumaş seçimi, kıyafetlerin doğasına uygun bir seçim olarak görünüyor. Son tercih, bu kıyafetleri almak isteyenlerin olacaktır.

Renksiz taşlarla ışıltı, katlı kesimlerle ihtişamlı duran kıyafetler tüllerle de sofistike bir zarafet kazanıyor.  Modaevinin bu sezon için deneyimlediği detaylardaki vurgular, kıyafet bütününe olumlu bir görüntü kazandırıyor. Sonuçta, giydiğiniz kıyafet Armani…

Leave a Reply