W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Groz-Beckert Konfeksiyon Makinesi Fuarı’nda

Groz- Beckert, Beylikdüzü- TÜYAP Fuar alanındaki 6.Hol 618 numaralı  standında, dikişin dijital dünyasını sunacağı gibi aynı zamanda teknik tekstiller için tasarlanmış ikinci nesil özel uygulama iğnelerinin (SAN® 5 ve SAN® 5.2.) tanıtımını yapacak. Ürün tanıtımının en önemli kısmı özel uygulama iğnesi olan SAN® 5’in geliştirilmiş hali olan SAN® 5.2 olacak.Bu ürün, teknik tekstillerde karşılaşılan zorluklar doğrultusunda artan talebi karşılamak için dizayn edilmiştir. Güçlendirilmiş gövdesiyle SAN® 5.2. daha dayanıklı hale getirilmiştir. Genişletilmiş iğne gözü ile, iğne kalınlığı arttırılmadan daha kalın iplik kullanımına olanak sağlamaktadır. Ayrıca çağanoz boşluğundaki değişiklik ile daha düzgün ilmek oluşturması sağlanmıştır. Müşterilerce denenmiş ve güvenirliliği kanıtlanmış  GEBEDUR®, titanyum nitrit kaplaması ile iğneyi aşınmalardan korur bu nedenle iğnenin kullanım süresi uzar. Özetle   SAN® 5.2 kullanımı ile, verim artışı, kumaşın iğne hasarlarından korunması ve daha düzgün dikiş görüntüsü sağlanmış olur. Fuar ziyaretçileri, geliştirilmiş ürün SAN® 5.2 ile birlikte Groz-Beckert’in sunmuş olduğu hizmetlere, bir yenisini eklediğine tanık olacaklar. Dikiş “Müşteri Portalı”, dikişin dijital dünyasına her zaman ve her yerde giriş için olanak sunmaktadır. Bu online platform; dikiş teknolojisi ve ürün detayları ile ilgili sürekli gelişen bilgi veri tabanı için bir çok bilgi sağlamaktadır.

Ek olarak, farklı dikiş tiplerinin oluşumlarını gösteren etkileyici animasyonlarla birlikte portal, müşterilerin aradıkları ürünü kolayca, hızlı ve güvenilir şekilde bulabilmesi için yeni tasarlanmış ürün katalogunu da içermekte.

INH (İdeal İğne Kullanımı) kalite yönetimi, Groz-Beckert’ın dikiş sektöründe müşteri ve çözüm ortakları ile yaptığı uzun ve özenli çalışmalar neticesinde oluşmuş bir üründür. INH, dikiş işleminde kırılmış ve hasar görmüş iğnelerin sorunsuz bir şekilde takibinin yapılmasını sağlayan güvenilir ve zaman kazandıran patentli bir süreç ve sistemdir. Marka sahiplerinin çok çeşitli şartnamelerine uyum gösteren tek tip yöntemdir. Burada hedeflenen ise çevre dostu bir işleyiş ve verimlilik artışıdır. Groz-Beckert, müşterisi ile birlikte uygun işlemleri gerçekleştirir ve aynı zamanda, müşterinin talebi üzerine ona özel geliştirilen ekipmanları sağlar.

Leave a Reply