W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Groz-Beckert, Türkiye‘de Dikiş Laboratuvarı Kurdu

Groz-Beckert Türkiye, tam donanımlı dikiş laboratuvarında, dikim esnasında yaşanan problemlere hızlı çözüm sağlayacak.

Dikiş laboratuvarı; Güney Doğu Avrupa ve Orta Asya tekstil piyasalarına hitap edecek

2015 Ocak ayında Groz-Beckert Türkiye grup şirketi; Türkiye ve Orta Asya pazarlarındaki müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda İstanbul’da faaliyete başladı.

Groz-Beckert’in bu bölgelerdeki tekstil pazarlarına verdiği önemi gösteren bu ilk adımdan sonra şimdi de kendi bünyesinde dikiş laboratuvarının açılmasıyla ikinci önemli adım atılmış olmaktadır. Çeşitli dikiş ve dikim hizmetleri ile dikiş laboratuvarı, bölge müşterilerinin dikiş sorunlarına hızlı çözüm sunacak. Tam donanımlı laboratuvar, dikiş işlemi öncesinde, dikiş işlemi sırasında ve sonrasında uzman desteği ve tavsiyesi sunacak. Hizmet ayrıca uygulama teknisyenleri tarafından verilecek olan problem çözümleri, doğru iğne ve iplik seçimi tavsiyesi, dikiş problem analizi ve çözümü yanı sıra alternatif dikiş metotlarını da kapsayacak. Türkiye’deki satış ofisinde dikiş laboratuvarı; Güney Doğu Avrupa ve Orta Asya tekstil piyasasındaki müşterileri için alternatif çözüm merkezi olacak.

Leave a Reply