W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Gün Işığından İlham Alan Doğal Tasarımlar

Ipekyol’un 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda öne çıkan zarif beyazlar ve feminen siluetlerde hayat bulan naif floral desenler, doğallığın ve Ipekyol kadınının gücü ile birleşiyor. Gün ışığından ilham alan canlı renkler, uçuşan hafif kumaşlarla kusursuzca bütünleşiyor.

Doğal dokular, naturel kumaşlar

Doğal dokular ve naturel kumaşlarda öne çıkan şık detaylar, şehirli kadınların güçlü duruşuna zarif bir tavır katıyor. Fırfır, plise, bağcık ve püsküller ile off shoulder kesim ve işleme motifler bu sezon feminenliğin vurgusunu arttırarak, Ipekyol kadınını glam 70’ler diyarına sürüklüyor. Püsküllü süet ceketler ve 3 boyutlu dokuların eşlik ettiği nakış detaylı kimonolar modern siluetlere stil sahibi bir dokunuş getiriyor.

Lüks kavramına yeni yorum

Lüks kavramını yeniden tanımlayan materyallerin kullanıldığı mükemmel fitlere sahip Ipekyol Denim ve yenilenmiş kalıplarıyla genişletilmiş bir koleksiyon sunan Basics pantolonlar, özgüvenli bir tavrın tamamlayıcısı olarak İlkbahar Yaz koleksiyonundaki yerini alıyor. Omuz dekoltesi, kabarık kol ve belden bağlama gibi 70’lerin feminen detaylarının yanı sıra, ilkbaharın simgesi büyük floral ve yaprak desenler, gücünü zarafetinden alan Ipekyol kadınını yansıtıyor. Güçlü adımların destekçisi, zamansız şıklığın temsilcisi baharlık business takımlar ofis şıklığını şehir hayatına taşıyor. Cut out ve kuşgözü detaylı bluz ve elbiselerle kombinlenebilen kruvaze kesimli keten yelek ve pardösüler, feminen ve maskülen tavrı kusursuzca dengeliyor.

Minimal çizgileri yumuşatan canlı renklerin kullanıldığı zincir askılı ve metal kilit detaylı omuz çantalarının yanı sıra, limon sarısı ve beton grisi gibi fütüristik renklerde sunulan alışveriş çantaları, Ipekyol kadınının şehirli ve modern tavrının altını çiziyor. 

Bohem aksesuarlar, ladylike şapkalar

Aksesuar koleksiyonunda yer alan boncuk işlemeleri ve kilim dokumaları bohem stilin artizan ifadesi olarak koleksiyona derinlik kazandırıyor. Ipekyol’un bir klasik haline gelen “İnci” ve “Antique Gold” temalı aksesuarları ise, İlkbahar-Yaz sezonunda da ihtişamını sürdürmeye devam ediyor.

Ayakkabı koleksiyonunda yer alan kristal taş işlemeli, püskül detaylı, bilekten bağlamalı zarif espadril ve stilettolar, rahatlığın ön planda olduğu slip on ayakkabılar, çapraz bantlı hasır platform tabanlı sandaletler ve renkli babetler sezonun önemli yenilikleri olarak koleksiyondaki yerini alıyor.

Modern ve stil sahibi görünümlerin tamamlayıcısı ladylike şapkalar ise feminen tavrın en şık haline imzasını atıyor.

Leave a Reply