W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | FUARDAN

Konfeksiyon Makinesi Fuarı, 27-30 nisan 2016 TÜYAP Beylikdüzü

Sektördeki yeni teknolojiler, trendler ve beraberinde gelen tasarımların pek çoğu ilk kez Konfeksiyon Makinesi Fuarı’nda vitrine çıkıyor. 2014 yılında 467 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşen fuar, sektörün nabzını tutmak ve yenilikleri takip etmek isteyen tüm profesyoneller için kaçınılmaz ticari fırsatlar sunuyor.

Doğru ve nitelikli ziyaretçiler

Katılımcı firmaların fuardan en yüksek verimi almaları için pazarlamaya yönelik çalışmalar yurtiçi ve yurtdışında kapsamlı bir şekilde sürüyor.

Sektör için önemi giderek artan ülkeler ziyaret edilerek, nitelikli alım heyeti oluşturmak için temaslarda bulunuluyor. Tüyap’ın, Avrasya coğrafyasının tüm önemli ticaret merkezlerinde yer alan yurtdışı ofisleri ve tüm dünyaya yayılmış temsilcilik ağı, hedef ülkelerdeki ticari müşavirlikler, sanayi ve ticaret odaları, sektörel dernekler, iş adamları konseyleri gibi tüm potansiyel alıcılara doğrudan ulaşılarak fuarın tanıtımları gerçekleştiriliyor. 2014 yılında 12 ülkeden alım heyeti ağırlayan Konfeksiyon Makinesi Fuarı, 2016 yılında bu sayıyı arttırmayı hedefliyor.

Sektörün en büyük buluşmasını kaçırmayın

Türkiye’den ve dünyadan 450’nin üzerinde lider makine üreticilerinin katıldığı fuarda, dikiş, nakış, serim-kesim makineleri, ütü ve presler, cad-cam sistemler son yeniliklerle sergilenecek. 2016 yılında gerçekleşecek olan dünyanın en büyük Konfeksiyon Makinesi Fuarı’nın, 60’dan fazla ülkeden 40.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

27-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan, modaya yön veren makinelerin sergilendiği büyük buluşmanın tarihini ajandanıza not etmenizi hatırlatmak isteriz.

Leave a Reply