W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

KYSD’de Yeni Dönem

Bünyesinde tekstil sektörünün yapıtaşı olan tüm firmaları barındıran Konfeksiyon Yan Sanayiciler Derneği (KYSD), 29 Mart’ta seçimli genel kurulunu gerçekleştirdi. Üyelerinin gösterdiği ilgi ile halihazırda birçok ulusal ve uluslararası fuarda bizzat yer alan KYSD, gerçekleştirdiği genel kurulunda yeni divan heyeti üyelerini, yeni yönetim kurulu üyelerini ve başkanını da seçimle belirledi.

Katılımın oldukça yoğun olduğu genel kurulda yapılan seçim sonucu KYSD Başkanlığı’na EMR Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi olan Dr. Murat Özpehlivan seçildi.

KYSD’nin  yeni başkanı Dr. Murat Özpehlivan oldu

EMR Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi olan Dr. Murat Özpehlivan, 1982

yılında Malatya’da dünyaya gelmiştir. Doktora eğitimini Okan Üniversitesi – Yönetim

Organizasyon Bölümü’nde tamamlayan Özpehlivan, çalışma yaşamının yanı sıra

çeşitli üniversitelerde Yönetim ve İletişim alanlarında dersler vermektedir. İngilizce,

Rusça, Boşnakça ve Fransızca bilen Özpehlivan’ın yayınlanmış beş adet kitabı

bulunmaktadır. Murat Özpehlivan evli ve iki çocuk babasıdır.

KYSD Yönetim Kurulu Denetlem Kurulu da belirlendi

KYSD’nin 2016-2017 döneminde görev alacak seçimle belirlenen yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluşuyor:

Dr.Murat Özpehlivan-Başkan (EMR Grup), Sezai Boyraz (Boyteks), Osman Nuri Noyan (NYN Askı), Muharrem Erdoğan (Arteks), Muharrem Özçelik (Çağtek), Emre Tanrıverdi (İnci Fermuar), Ramazan Tuncay (Bayteks Konfeksiyon), İsmail Ali Şahin (Ak Barkod), Cemil Kiraz (Emek Düğme), Mahmut Vanlı (Van Tela), Eyüp Günay (Mega Etiket), Yahya Uğur (Sır Tekstil), İbrahim Şentürk (Şen Etiket), Mustafa Oktay (Form Düğme), Bülent Bebe (Esmaş), Kenan Yıldırım (Fermaş), Elif Haşlaman (Deri Desen), Gökhan Varan (Etiket Sanayi), Haluk Ceylan (Emaks Aksesuar), Murat Karakullukçu (Tür-İp), İlkan Argun (Kleopatra Düğme), Yusuf Çelebi (Doğa Metal).

KYSD Denetleme Kurulu’nun asıl üyeleri olarak Ömer Özpehlivan, Osman Sait Günteki ve Arif Nuhpaşaoğlu seçilirken Denetleme Kurulu yedek üyeleri olarak ise İzzet Kandemir, Erol Üstünel ve Kemal Yılmaz seçildi.

Tüm genel kurul katılımcısı üyeler yapılan seçimin ardından düzenlenen galada yeni yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, onlara duydukları güveni iletti.

Leave a Reply