W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Lectra Türkiye, Konfeksiyon Makinası Fuarı’na Damga Vurmaya Hazırlanıyor

Yumuşak malzemeler – kumaş, deri, teknolojik tekstiller ve kompozit malzemeler – kullanılan sektörlere özel entegre teknoloji çözümü üretiminde dünya lideri Lectra, 27-30 Nisan 2016 tarihinde Türkiye’nin ve dünyanın lider makine üreticilerinin yer aldığı, sektörün üretim gücünün ve son teknolojilerinin sergilendiği Tüyap Konfeksiyon Makinesi Fuarı’na hazırlıklarına hızla devam ediyor. Moda ve tekstil alanındaki uzmanlarla buluşarak 40 yılı aşkın tecrübesini katılımcılarla paylaşacak olan Lectra, bu fuara özgü düzenleyecekleri spesifik aktivite ve gösterilerle katılımcılar ve ziyaretçilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Her zaman daha yenilikçi ve yaratıcı

Lectra, sektör profesyonelleri ile buluşmasında tasarımdan kesimhaneye varan tüm çözümlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacaktır. Tasarımcıların daha sık aralıklarla koleksiyon çıkarabilmek ve hedef müşteri ilgisini daha çok çekebilmek için her zaman daha yenilikçi ve yaratıcı olmaları gerektiğini iyi anlayan ve bilen Lectra, Kaledo ürün grubu ile tekstil ve koleksiyon tasarımının getirdiği tüm gereksinimleri katılımcılarla birlikte değerlendirme fırsatını sunacak. Modellere ait kalıplar arasında güçlü ve akıllı bağlantılar kurmasına olanak tanıyan ve kalıp hazırlamaya ilişkin Lectra’nın benzersiz yaklaşımını oluşturan Modaris Expert ile Kalıp hazırlama verimliliğini en uç noktaya kadar zorlayıp ve sektör öncülerine daha fazla model çalışmanın en kolay yolları gösterilecektir. Ziyaretçiler ve sektörün önde gelen isimleri, Modaris 3D ile giysinin bedene oturma şeklinin kontrol edilebilmesi, tüm süreçlerin eş zamanlı olarak uygulanmasına bizzat tanıklık etme imkanı bulacak.

Kesimhane optimizasyonuna çözüm olan Optiplan çalışmaları yine izleyicilerin beğenisine sunulacaktır.

Lectra Genel Müdürü Burak Süsoy, “Sektör profesyonelleri ile sık sık buluşmaya devam edeceğiz”

“Müşterilerimizin faaliyetlerini desteklemek, onlara yardımcı olmak ve bu dönemde daha güçlü olmaları ve geleceğe tamamen hazırlıklı çıkmalarını sağlamak için deneyimlerimizi paylaşmayı her zamankinden daha çok istiyoruz” diyen Lectra Genel Müdürü Burak Süsoy, bu ve benzeri nitelikte kendilerinin düzenleyecekleri organizasyonlarla sektör profesyonelleri ile sık sık buluşmaya devam edeceklerinin sinyalini verip, tüm yeniliklerden haberdar olmak, Lectra çözümlerine yakından tanıklık edip, bilgi almak isteyen tüm değerli katılımcıları SALON 3-  306/ 310 A standına beklediklerini ifade etti.

Leave a Reply