W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

New Twins, Lectra Fashion PLM’yi seçiyor

Yumuşak malzemeler (kumaş, deri, teknik tekstil ve kompozit malzemeler) kullanan sektörler için entegre teknoloji çözümleri sunma konusunda dünya lideri olan Lectra, İtalyan giyim firması New Twins’in ürün geliştirme ekibini, Calzedonia Group’un parçası olan kaşmir ve triko markası Falconeri’nin tasarım departmanıyla birleştirmek için Lectra Fashion PLM’yi seçmiştir.

Şu anda New Twins, işi uluslararası alana yaymak, İtalya ve Avrupa’da pazar payını arttırmak için agresif bir plan izleyen Falconeri markası için bay ve bayan trikoları geliştirmekte ve üretmektedir. Siparişlerin karmaşıklığı ve hacmi arttıkça, New Twins kendi ekipleriyle Falconeri ekipleri arasındaki iş akışını geliştirmenin bir yolunu bulmaya ihtiyaç duymuştur, böylece iki firma birbirine bağlı tek bir ekip gibi etkin şekilde çalışabilecektir.

“Geliştirme ekibimiz oldukça teknik yapıdadır ve Falconeri’nin kullandığından farklı bir üretim modeli kullanmaktadır; farklı ekipler, farklı departmanlar ve hatta farklı firmalar içinde süreçleri eşzamanlayacak güvenilir bir bilgi sistemine ihtiyacımız vardı. New Twins, PLM Sistem Proje Müdürü Stefano Modena, Birkaç PLM sistemine baktık, ancak sadece teknolojileri ihtiyaçlarımıza uygun geldiği için değil, aynı zamanda derin deneyimleri, göz önüne aldıkları personel ve süreç tavsiye tarzlarından etkilendiğimiz için Lectra’yı seçtik,çünkü resmin tamamını göz önünde bulunduruyolar” şeklinde konuşmaktadır.

New Twins, Lectra Fashion PLM’yi teknik ve modelhane ofislerinde kullanacaktır. Güçlü çözüm; tasarım, geliştirme ve üretim ekiplerinin devam etmekte olan bir işin aynı versiyonuna erişlmelerine izin vermekte ve tek bir ortak platformanda gerçek zamanlı iletişim sağlamaktadır, böylece etkin şekilde işbirliği yapabilir ve daha bilinçi tasarım kararları alabilirler. Yanlış anlamadan doğan gereksiz iş ve sorunların ortadan kaldırılmasıyla, teknoloji zamandan tasarruf ettirmekte ve hataları en aza indirmektedir, böylece New Twins ve Falconeri gibi firmalar piyasaya daha hızlı, daha iyi ürünler sürebilmektedir.

“New Twins’in koleksiyonun yaşam döngüsünün tümünü görebilmesini sağlayan bir çözüme ihtiyacı var; bu özellikle geliştirilen giysinin tamamen farklı bir işletme tarafından tasarlanması halinde ortaya çıkan zorluklar olabilir. Tüm ekiplerin Lectra Fashion PLM’de birleştirilmesi üretim döngüsünün düzene koyulmasına yardımcı olacaktır, böylece firma ileri-geri gidip gelmek için daha az zaman harcayacak ve kaliteli bir ürün yaratmaya odaklanacaktır”, Fabio Canali, Genel Müdür, Lectra İtalya.

Leave a Reply