W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Özel Günlerde Şıklığınızı Zirveye Taşıyın

Hatemoğlu’nun babadan oğula geçen stil anlayışını tüm karizmasıyla üzerine geçiren ve modern kesimleri ile şıklığını tüm zamanlara yayan Hatem Saykı Cerimoia koleksiyonu, 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda hatırasıyla bir ömür boyu sizlere eşlik edecek o özel günlerde şıklığınızı zirveye taşımak için sizleri bekliyor.

Hatem Saykı Cerimonia 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu

Pantone tarafından 2016 yılının rengi seçilen Serenity’nin (bebek mavisi) yanı sıra, lacivertin her tonundan kendinize en yakışanı seçebileceğiniz Hatem Saykı Cerimonia 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, siyah şal yaka takımları ile biraz daha farklılaşmak isteyen damat adayları için ideal. Kruvaze trendinin kendini gösterdiği koleksiyonda yer alan lacivert-siyah ve lacivert-koyu lacivert kombinli ceketler ise bir adım daha öne çıkmak isteyen erkeklerin tercihi oluyor.

Hatem Saykı Cerimonia 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu farklı kılan diğer renk, birkaç sezondur modası devam eden ve günlük giyimde de etkisini hissettiren bordo. Siyahla kombinlenen bordo, o özel günü daha özel kılmak isteyen erkekleri bekliyor.

Klasikten şaşmayan erkekler de Hatem Saykı Cerimonia 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda unutulmuyor. Siyah, şıklığını klasik giyim tarzına borçlu olan erkekler için saten ve yün gibi çarpıcı parçalarda kendini gösteriyor.

O özel gecenin ardından takım elbisesini yeniden giymek isteyen erkekleri, yakası çıkarılabilir takımlar bekliyor. Terzi eliyle dikilen saten kaplı yakalı takımlar, damat adaylarının günlük yaşamında da kullanabilmesi için yakası çıkarılabilir özelliği ile Hatemoğlu mağazalarında sunuluyor.

Hatem Saykı Cerimonia 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda yer alan gömlekler gerek plise, gerekse taşlı düğmeler ile farklılaşıyor. Kontrast, iğneli ve düz gibi farklı yaka stilleri ile gömlekler, tüm görünümlere şıklık katıyor.

Şıklığın tamamlayıcısı rugan ayakkabılar

Smokinin olmazsa olmazları papyon, kuşak ve mendil setleri Hatem Saykı Cerimonia 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna hayat veren takım elbiselerin desenlerine ve renklerine uygun olarak seçilmeyi bekliyor. Kullanılan bu aksesuarlar takım elbisenin yakası ve beden kumaşı ile uyum sağlıyor; görüntüyü tamamlayarak şıklığı ikiye katlıyor.

Hatem Saykı Cerimonia 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda yer alan rugan ayakkabılar, özel günde şıklığın tamamlayıcısı olarak takım elbise renkleri ile bütünlük sağlıyor. Siyah ve lacivertin yanı sıra bordo da rugan ayakkabı seçenekleri arasında bulunuyor.

Özel günlerde şıklığa konulan son nokta olan yaka çiçekleri, Hatem Saykı Cerimonia 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda damatları ve damatların arkadaşlarını bekliyor.

Erkek giyiminde her yaş ve stilin markası olan Hatemoğlu; kumaş, aksesuar ve dikiş kalitesinin yanı sıra tasarımı ve ulaşılabilir fiyatları ile de özel günlerde şıklığını zirveye taşımak isteyen erkekler için ideal.

Leave a Reply