W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Sezonun Efsane Nesli, “Denim Generation”

Mavi kadını ve erkeğinin her anına yakışacak; güncel trendleri sokak modasıyla birleştiren “denim friendly” koleksiyon, farklı stilleri Mavi’de buluşturuyor.

Denim uzmanlığıyla, denim dünyasına yenilik getiren “Feather”

Mavi’nin 25. yılına özel tasarladığı Feather, benzeri olmayan ‘süper hafif ve yumuşak jean’ formülüyle eşsiz bir ‘konfor, şıklık ve yüksek performans’ sunuyor. Mavi Gold serisinin yeni üyesi; süper skinny’den, flare paçaya, yüksek belden boyfriend’e on farklı model ve siluete sahip. Teknolojik kumaşlarıyla çığır açan Orta Anadolu ile birlikte, sadece Mavi’ye özel geliştirilen Feather’ınkumaşı; jean’e bugüne kadar görülmemiş bir rahatlığın yanı sıra uçuşkan ve serin bir his de kazandırıyor. Tencel, lyocell, koton ve viskozdan oluşan özel ipliği ürüne farklılık katarken, power stretch teknolojisi sayesinde defalarca giyilse de formu bozulmayan bir performans gösteriyor.

Yeni fitlerle değişen siluetler

Mavi’nin imzası haline gelen skinny jean’leri Adriana, Serena veAlissa, vazgeçilmez boyfriend Ada ve flare Amber’in yanına bu sezon yepyeni fit’ler ekleniyor. Yeni jenerasyon yüksek belli süper skinny Tess, 90’ların moda silueti rahat kesimli yüksek belli mom jeans Cindy, lazer baskılı-zımbalı detaylarıyla düşük belli süper skinny Riana, jean’de vintage görünüm arayanlara yırtıkları ve kıvrık paçasıyla farklı bir alternatif sunan Erica, paçası katlamalı crop super skinny Lexy, sokak modası yıldızlarının favorisi gaucho jean Tina,boho kızın hayalindeki yüksek belli flare Sydney beyaz rengiyle bu sezon Mavi kadının denim gardırobuna yeni katılan fit’ler olarak koleksiyona giriş yapıyorlar.

Mavi erkeği slim’den skinny’ye uzanan fit’leri tercih ederken, yazın daha çok açık yıkamaları tercih ediyor. Dizindeki yırtıklarıyla kısa paçalı süper skinny Dean, favoriler arasındaki yükselişini sürdüren süper skinny James, dizden aşağı doğru daralan kesimiyle rahat bir skinny seçeneği sunan Jake, ofiste ve hafta sonunda slim fit rahatlığınan vazgeçmek istemeyen erkeklerin favorisi Marcus, denim koleksiyonunda öne çıkan fit’ler olarak göze çarpıyor.

Gold şıklığı devam ediyor

Kadınlar için tasarlanan premium jean koleksiyonu Mavi Gold, özel iplik karışımıyla olağanüstü yumuşak, konforlu ve hafif hissettiriyor. Gündüzden geceye taşınabilen bir şıklık sunuyor.

Skinny ve slim fit trendinin etkisindeki Mavi erkeğinin seçimi ise, özel kumaşı, benzersiz detayları ve koyu yıkamalarıyla premium jean serileri Mavi Amerika ve Mavi Amerika Black.

Sezon trendi: 90’lar!

Trendler bu sefer çok uzağa değil, 90’lara çeviriyor yüzünü. Yüksek belli mom jean’in basic tişörtlerle giyildiği, uzun ve kısa salopetlerin vazgeçilmez olduğu, kısa üstlerle şortların yazın en dikkat çekici ikilisini oluşturduğu yıllar geri döndü. Mavi de, 90’lar trendini mom jeans Cindy ve yüksek belli şort Claire başta olmak üzere, bu parçalarla kucaklarken, dönemin slogan tişörtlerini, yüksek bel şortlarını, pullu pop tişörtlerini, geniş kesimli gömleklerini ve jean montlarını festival ruhuyla buluşturuyor.

Mavi erkeği de slim jean’leri, düz kesimli pantolonları, eski konser tişörtleri ve farklı renklerdeki basic tişörtleriyle 90’lar stilini takip ediyor.

Leave a Reply