W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Silter’de Yeni Ürünler Sizi Bekliyor

Hazır giyim sektörünün ütüleme ihtiyaçlarını çok yakından takip eden ve elde ettiği verileri Ar-Ge çalışmalarıyla yoğuran Silter, sektörün ihtiyaçlarını son derece işlevsel, ekonomik ve kaliteli ürünlerle karşılayarak hazır giyim imalatı yapan firmaların her geçen gün işlerini daha da kolaylaştırıyor.

Tam otomatik ve manuel olarak kullanılabilecek yeni bir ürün, Süper Maxi

Bu doğrultuda yaptığı araştırmalarla klasik ütülerin yanında elektronik ütüleri de ülkemizde üretmeyi başaran firma, Ür-Ge çalışmalarıyla elektronik ütülerin analog modellerinin ardından dijital modellerini de piyasaya sürdü. Silter ayrıca sektörün büyük teveccüh gösterdiği Süper Mini kazanlı ütü modellerini de geliştirdi. Tam otomatik ve manuel olarak kullanılabilecek yeni bir ürünü Süper Maxi markasıyla sektöre hediye eden firma, mini buhar kazanlı ütüler alanında yeni bir çığır açtı. Perakende satış yapan giyim mağazalarına yönelik yeni bir ürün geliştirdiği öğrenilen Silter’in, bu ürünü de fuarda görücüye çıkaracağı öğrenildi.  Profesyonel ütü masalarından su püskürtme tabancasına kadar pek çok yeni ürünün sergileneceğini öğrendiğimiz Silter stantına uğramadan geçmeyin deriz.

Leave a Reply