W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | GÜNCEL

Tetaş Private Show 2016

Şirketin yurt dışındaki ve yurt içindeki müşterilerinin yoğun ilgi gösterdiği organizasyon sırasında, uygulamalı   eğitim   etkinlikleri   de  gerçekleştirildi.

Yoğun gündemli tanıtım etkinliği

Tetaş’ın, piyasaya sunduğu bütün markaları için gerçekleştirdiği geleneksel Private Show, bu sene Konfeksiyon Makinesi 2016 fuarı öncesine denk geldi.  Şirketin İstanbul-Beylikdüzü’ndeki merkezinde gerçekleşen etkinlikte, mümessili olunan markaların tanıtımları ve teknolojilerindeki yenilikler, davetlilere anlatıldı. Etkinlik içeriğinde, Shima Seiki WHOLEGARMENT Makineleri ve bu makinelerde örülen koleksiyonlar müşterilere tanıtıldı. Aynı zamanda, yeni APEX 2D-3D Tasarım Sistemi, iplikten örgü ve dokuma kumaşa tasarım yapılan, çeşitli aksesuarlar eklenilebilen, 2 Boyutlu ve 3 Boyutlu giydirmeler yapılabilen “Tasarım Programı”nın da tanıtımı yapıldı. Tetaş ayrıca, Yuvarlak Örgü Makineleri,  Ünitex Yeni Versiyon Likralı Üç İplik Yuvarlak Örgü Makinesini de katılımcı müşterileriyle buluşturdu.

Tetaş’ın geniş marka koleksiyonu

Private Show 2016 etkinliği içeriğinde Tajima Nakış Makinelerinin, 70 Yıllık tecrübesi ile birleştirdiği, Yüksek devirli, Çok ince El Yazısı Nakışı yapabilen makineleri ile Pullu Çok kafalı Nakış makinelerinin de tanıtımı yapıldı.

Baskı Makine Markaları olarak Tetaş bünyesine katılan  KORNIT, Polyprint ve Shima Seiki SIP  markalarının tanıtımları da yapıldı. Geniş ölçekli tanıtım etkinliği içeriğinde ayrıca GEMİNİ X9 CAD Sistemleri -  Tüm Modelistlere Yüksek verimli kolay Kalıp hazırlama ve Otomatik Pastal yerleştirme konusunda firma temsilcilerine bilgiler verildi.

TESAN serim ve kesim makineleri

1990 yılından beri Tetaş’ın kendi ürettiği serim makineleri ve masaları ile ithalatını yaptığı TESAN Yinn Cutter Makinesi’nin tanıtımı da, Private Show 2016’nın en çok ilgi çeken etkinliklerinden biriydi. PEGASUS W3500/3600 Reçme Makineleri – MX / M900 Overlok Serileri ile  % 100 Yağ sızdırmazlığı sağlayan Yüksek devirli Reçme ve Overlok makinelerinin tanıtımları da, Tetaş Private Show 2016 kapsamında yapıldı.  Rakipleri tarafından takip edilen ve yüz yılın üzerinde tecrübesi olan Pegasus markasının otomasyona yönelik modelleri de davetlilerin beğenisine sunuldu.

Bol çeşit, yoğun tanıtım mesaisi

ZOJE konfeksiyon makinelerinin  Direct Drive teknolojisine sahip enerji tasarruflu konfeksiyon, ayakkabı ve deri makinelerinin tanıtımları da ayrıca yapıldı.

MEGASEW marka yüksek devirli lok makinelerinin de tanıtımları yapıldı.Her sene yenilenen takvime ve teknolojilere göre uyarlanan etkinlikte; etiket  - sarf malzeme ve yedek parça grubunda, Meto / Almanya, T-Etiket, Towel, akmaz kumaşlar – ribonlar, Organ Konfeksiyon – örgü ve triko iğneleri, Tetra marka Ploter – pastal altı – vakum naylonu, Lite marka konfeksiyon yedek parçaları, Yano konfeksiyon takımları, Premax Makasları’nın tanıtımları yapıldı.

Leave a Reply