W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
[google-translator]

Categorized | RÖPORTAJ

“Türkiye’ye Gelen Diğer Markaların da Kalitelerini Artırmalarına Vesile Oluyoruz”

Tekstilin her alanındaki teknoloji ihtiyacına en kaliteli çözümleri sunan makinecilerimiz, Beylikdüzü –Tüyap Fuar Merkezi’nde 27-30 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Konfeksiyon Makinesi 2016 Fuarı için yaptığı çalışmaları hızlandırdı.  Tüm dünyadan gelecek müşterilerinin karşısına Türk Makine teknolojisinin gücünü sunmaya hazırlanan sektör, ziyaretçilerin karşısına en son teknolojiyle çıkmaya hazırlanıyor. Yaklaşan fuar ve sektördeki çalışmalarına ilişkin olarak, bugüne kadar Türk tekstil makinesi sektörüne büyük değerler sunmuş Topaloğlu Kardeşler Makina’dan Dursun Ali Topal ile okuyucularımız için değerli bir röportaj gerçekleştirdik.

Sektörümüzün önde gelen firmalarından biri olarak kısaca firmanız ve çalışmalarınızdan bahseder misiniz?

BRODERİ markası adı altında, konfeksiyon makinaları ve ekipmanları alanında tekstil sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışıyoruz. Ürün yelpazesini her geçen gün genişletmekte olan firmamız, aynı zamanda ithal ettiği ürünlerin üzerinde imalat aşamasında yaptırdığı iyileştirmelerle ve ürünlerin imalatı sırasında kullandırdığı orijinal yedek parçalar ile ürünlerin uzun süre sorunsuz performans sergilemesini sağlamıştır. Şirketimiz, bu sayede satış sonrası müşteri memnuniyetinde ilk sıralarda yer almıştır.

Firmanızın piyasaya sunmuş olduğu ürünler ve özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda konfeksiyon dikiş makinaları ile birlikte deri ve çanta dikiş makinaları, kesim motorları, biye kesme makinaları, metal kontrol dedektörleri, hızar makinaları, tela yapıştırma presleri, transfer baskı presleri, buhar kazanları ve ütü paskalaları ile birlikte enerji tasarruflu motor çeşitlerini sektörün kullanımına sunmaktadır. Tüm bu ürünlerimizin orijinal yedek parçalarını da sektörümüzün hizmetine sunmaktayız.

Piyasaya sunduğunuz ürünler, tekstil ürünlerine nasıl katkı sağlıyor?

Firmamız, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda tüm teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve tekstil üreticilerinin verimini arttıracak her türlü yeniliği en kısa zamanda makinalar üzerine uyarlamaya gayret göstermektedir. Tekstil üreticisinin daha az zaman, daha az personel ve daha az enerji tüketimi ile daha çok sayıda ürün imal etmelerini sağlamak için ar-ge çalışmalarına ayrıca ağırlık vermektedir.

Piyasaya sunduğumuz bütün ürünler kalitesi ve performansı ile tüm üreticilerin takdirini toplamaktadır. Ayrıca yapmış olduğumuz yenilikler ile yurtdışı tedarikçilerin standart üretim ürünlerini Türkiye’ye birebir getirmek yerine, üzerlerinde geliştirmeler ve iyileştirmeler yapılmasına vesile oluyoruz. Böylece hem kalitesini hem ömrünü uzattığımız ithal ürünlerimiz, diğer makine ithalatçılarına da örnek olmakta, yol göstermekte ve Türkiye’ye gelen diğer markaların da kalitesinin artmasına yol açmaktadır.

Fuarda hangi ürünlerinizi sergileye-ceksiniz? Beklentileriniz nelerdir?

Yakın zamanda yapılacak olan Tüyap 2016 Konfeksiyon Makinesi Fuarı’nda tüm ürünlerimizi ve yeni geliştirdiğimiz birçok ürünü de değerli katılımcılara ve ziyaretçilerimize sunmayı planlıyoruz. Tüyap 2016 Konfeksiyon Makinesi Fuarı’nda bu yıl daha çok modifiye makinaların ve satış sonrasında parça ve servis hizmetinde sıkıntı oluşturmayacak firmaların talep göreceğini düşünüyoruz.

Önümüzdeki süreçte sektörü nasıl değerlendiriyorsunuz?

Önümüzdeki süreçte komşu ülkelerdeki sıkıntıların azalması ve Avrupa ekonomisinin de daha iyiye gitmesi ile birlikte en kaliteli tekstil ürünlerini dünya pazarına sunan ülkemizin hem iç piyasada hem de dış piyasadaki taleplerle birlikte konfeksiyon makinaları ve ekipmanları alanında iyi bir sezon geçireceğini ümit ediyoruz.

Leave a Reply